Originalūs 3D antkapiai kapų tvarkymui

3D antkapiai SENTENTA gaminami pagal specialią technologiją, kuri yra unikali ir patentuota Lietuvoje. Esame vienintelis 3D stiklinių antkapių gamintojas, siūlantis kokybiškus stiklinius 3D antkapius, kurie yra ilgaamžiai ir nereikalauja priežiūros. Savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją.

Kapo uždengimas plokšte, stikliniu 3D antkapiu, yra gražus, ilgalaikis ir kainos atžvilgiu prieinamas sprendimas. Kaina prasideda nuo 280 už kv. m.

3D antkapius galime pritaikyti kapui uždengti visais atvejais:

1. Įrengti visą kapavietę: išlieti pamatą, sumontuoti konstrukciją, uždėti stiklinį antkapį ir įrengti fasadą.

2. Uždengti kapavietę stiklu, kai jau turite antkapio rėmą.

3. Renovuoti kapavietę, kai esamos konstrukcijos yra pasenę, bet neketinate jų perdaryti, o norite tiesiog paslėpti.

Visos kapavietės įrengimas

Pilnas kapavietes irengimas PRIESPilnas kapavietes irengimas PO

Kapavietės uždengimas esant rėmui

Antkapio įrengimas esant rėmui PRIEŠAntkapio įrengimas esant rėmui PO

Kapavietės renovavimas

Kapavietės renovavimas PRIEŠKapavietės renovavimas PO

Kodėl verta rinktis SENTENTA 3D antkapius?

Mes pirmieji Lietuvoje ir pasaulyje pradėjome gaminti stiklinius 3D antkapius. Prieš pasiūlydami produktą klientams, kelerius metus jį bandėme ir testavome. Kontroliuojame visą gamybos procesą, kad užtikrintume geriausią kokybę. Tikime, kad stikliniai 3D antkapiai SENTENTA pateisins Jūsų lūkesčius.

Skalda ar plytėlėmis uždengtas kapas nėra ilgalaikis, po kelerių metų jį reikės atnaujinti, pataisyti. Granito plokštė tarnaus amžinai, tačiau tai gana brangu ir ne visiems „įkandama“.

Kapo uždengimas 3D efektais dekoruoto stiklo plokšte yra gražus, ilgalaikis ir kainos atžvilgiu prieinamesnis sprendimas. Kainuoja mažiau nei kapo uždengimas granito plokšte, tačiau rezultatas toks pat efektyvus ir tvarkingas. Be to, nepamirškite, kad 3D piešinį galėsite lengvai ir nebrangiai vėliau atnaujinti, o granito antkapį reikėtų keisti visą.

Stiklinio 3D antkapio SENTENTA kaina nuo 280 eurų už kv.m. Daugiau informacijos…

Savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją ir išduodame kokybę patvirtinantį antkapio originalumo sertifikatą.

Stikliniai 3D antkapiai SENTENTA – tai praktiškas ir ilgaamžis, priežiūros nereikalaujantis sprendimas kapui uždengti. Mūsų antkapiai yra gaminami iš grūdinto stiklo, kuris išsilaiko per tūkstantį metų. yra visiškai atsparūs aplinkos poveikiui: negenda, nedūžta, nebijo temperatūros svyravimų, drėgmės, ultravioletinių spindulių. Ant tokio antkapio galima be baimės užlipti, jis nebijo smūgių, neskyla. Net ir po daugelio metų piešinys išliks ryškus, išblukimas labai nežymus, ir antkapis atrodys kaip naujas.

Panašius produktus už mažesnę kainą siūlančios įmonės neužtikrina produkto kokybės. Pažiūrėkite, kaip atrodo nekokybiškos kopijos.

Sententa 3D antkapiai gaminami pagal specialią technologiją, kuri yra unikali ir patentuota Lietuvoje.

Esame vienintelis 3D stiklinių antkapių gamintojas, siūlantis originalius, kokybiškus stiklinius 3D antkapius.

Pirkėjams išduodame originalumo sertifikatą.

Klientams pageidaujant, galime pasiūlyti visas kapo įrengimo paslaugas:

  • pasiūlysime dekoravimą
  • paruošime kapo dizaino vizualizaciją
  • nuliesime pamatus
  • sudėsime antkapio kraštus
  • priderinsime prie paminklo
  • uždėsime 3D stiklo plokštę ir ją nuvalysime

Pabaigę darbus, atsiųsime sutvarkyto kapo nuotraukas, kad galėtumėte įsitikinti atliktų darbų tinkamumu.

Antkapio dekoravimą pritaikysime Jums individualiai.

Galėsite rinktis, ar norite vaizdu padengti visą antkapį, ar tik dalį, galėsite vietoj vaizdinio rinktis užrašą, ir panašiai.

Jums nebūtina rinktis iš mūsų galerijoje siūlomų dekoravimo variantų – galite atsinešti savo idėją ir mes ją įgyvendinsime. Kad geriau įsivaizduotumėte, kaip atrodys būsima kapavietė, padarysime kapo dizaino vizualizaciją ir suderiname su Jumis visas detales.

Horizontalieji stikliniai antkapiai bei jų gamybos būdas yra intelektinės nuosavybės teisėmis saugomas objektas. Tik šiame internetiniame puslapyje reklamuojami ir gaminami antkapiai yra teikiami teisėto patento teisių savininko. Informuojame, kad kituose reklaminiuose skelbimuose, interneto portaluose, „Facebook“ paskyrose ar kitose viešosiose erdvėse reklamuojami antkapiai yra gaminami ir teikiami į rinką be išradimo autoriaus ir savininko sutikimo, tokiu būdu pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.