Apie SENTENTA

Stikliniai 3D antkapiai SENTENTA – išskirtinis pagarbos ženklas į amžiną poilsį išėjusiems Jūsų artimiesiems.

Stiklinis 3D antkapis pirmą kartą buvo įrengtas 2014 metais Lietuvoje. Idėjos autorius varėniškis Darius Kondratavičius ieškojo gražaus ir patikimo būdo papuošti savo artimųjų amžinojo poilsio vietą. Įgyvendinus ir išbandžius šią originalią idėją, ja susidomėjo ir daugiau žmonių. Po kelerių metų technologijos testavimo ir produkto tobulinimo, 3D antkapiai buvo pasiūlyti visiems. Taip gimė 3D antkapių SENTENTA prekės ženklas, siūlantis vienintelius originalius ir patentuotus stiklinius antkapius su 3D vaizdiniais.

Vieninteliai originalūs

Sententa 3D antkapiai gaminami pagal specialią technologiją, kuri yra unikali ir patentuota Lietuvoje bei Europoje. Esame vienintelis 3D stiklinių antkapių gamintojas, siūlantis originalius, kokybiškus stiklinius 3D antkapius. Savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją.

Kitų gamintojų siūlomi stikliniai 3D antkapiai nėra tokie patvarūs, jų naudojama technologija neužtikrina aukščiausios kokybės. Po kelerių metų ant neoriginalių stiklinių antkapių gali išryškėti įvairūs defektai. Pažiūrėkite, kaip atrodo nekokybiškos kopijos.

Savo pirkėjams siūlome tik originalius SENTENTA antkapius, kurių kokybę patvirtiname išduodami antkapio originalumo sertifikatą.

Mūsų vertybės

SENTENTA misija – gaminant stiklinius aukščiausios kokybės 3D antkapius suteikti žmonėms galimybę pagerbti išėjusius artimuosius personalizuotu ir ilgaamžiu kapavietės dekoru.

Pagarba

Pagarba kitiems leidžia gerbti ir save patį.

(Prancūzų filosofas, matematikas ir mokslininkas René Descartes)

Atsiminimai

Atsiminimai yra vienintelis rojus, iš kurio negalime būti išvaryti.

(Vokiečių rašytojas Johann Paul Fiedrich Richter)

Viltis

Viltis – pati didžiausia ir pati sunkiausia pergalė, kuri gali pasiekti žmogaus siela.

(Prancūzų rašytojas Georger Bernanos)

Dėkingumas

Viena dėkingumo kupina mintis, skirta dangui, yra pati tobuliausia malda.

(Vokiečių rašytojas, folosofas, meno kritikas Gotthold Ephraim Lessing)

Horizontalieji stikliniai antkapiai bei jų gamybos būdas yra intelektinės nuosavybės teisėmis saugomas objektas. Tik šiame internetiniame puslapyje reklamuojami ir gaminami antkapiai yra teikiami teisėto patento teisių savininko. Informuojame, kad kituose reklaminiuose skelbimuose, interneto portaluose, „Facebook“ paskyrose ar kitose viešosiose erdvėse reklamuojami antkapiai yra gaminami ir teikiami į rinką be išradimo autoriaus ir savininko sutikimo, tokiu būdu pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.