Kapų dizaino naujovė

3D antkapio dizainas – tai ne tik vaizdas ant kapo plokštės. Galimi įvairūs variantai ir jų derinimas su kitais kapo elementais. Pavyzdžiui, plokšte galima dengti visą arba tik dalį kapo, vietoj paminklo galime pasiūlyti 3D dekoruoto stiklo lentelę su vardais ar vaizdais, antkapis gali būti dekoruojamas vaizdu arba tekstu.

Kad būtų lengviau apsispręsti dėl kapo dizaino, klientams siūlome:

  1. Rinkitės dekoravimo vaizdą iš mūsų pavyzdžių galerijos.
  2. Pateikite savo piešinį, nuotrauką ar tekstą.
  3. Nurodykite pageidaujamą temą, ir mes parinksime dekoravimo vaizdą, derantį prie kitų kapo elementų.
  4. Rinkitės individualų, vienetinį dizainą, kurį sukursime specialiai Jums.

Susisiekite su mumis, drąsiai išsakykite savo pageidavimus, ir mes juos įgyvendinsime. Prieš pradėdami darbus pateiksime būsimo projekto vizualizaciją, kad galėtumėte įsitikinti, jog pasirinktas vaizdas atitiks Jūsų lūkesčius. Be to, vaizdą ateityje nesudėtinga pakeisti.

Klientams pageidaujant, atliekame  kapaviečių priežiūros ir tvarkymo darbus (atvykstame ir sutvarkome ant kapo uždėtą atvaizdą).

Dėmesio!!! Horizontalieji stikliniai antkapiai bei jų gamybos būdas yra intelektinės nuosavybės teisėmis saugomas objektas. Tik šiame internetiniame puslapyje reklamuojami ir gaminami antkapiai yra teikiami teisėto patento teisių savininko. Informuojame, kad kituose reklaminiuose skelbimuose, interneto portaluose, „Facebook“ paskyrose ar kitose viešosiose erdvėse reklamuojami antkapiai yra gaminami ir teikiami į rinką be išradimo autoriaus ir savininko sutikimo, tokiu būdu pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.