Kiek kainuoja sutvarkyti kapavietę?

Kapavietės įrengimo kaina priklauso nuo daugelio dalykų: kapavietės reljefo, kapo dydžio, antkapio formos, papildomų darbų. Antkapio kaina – nuo 280 € už 1 m2. Tikslią kainą galėsime pasakyti tik apžiūrėję jūsų artimųjų kapavietę, įvertinę padengiamą plotą ir patvirtinę dizainą. Faktas – 3D antkapių kaina labai patraukli lyginant su kitais kapavietės uždengimo būdais.

Konsultacijos – nemokamos. Visus darbus galima suderinti nuotoliniu būdu, jums tiesiogiai nedalyvaujant.

Darbų eiga

Paaiškinimas
1.Gavę užklausą, įvertiname preliminarią kainą Atsiųskite kapavietės matmenis ir nuotrauką, jei turite.
2.Parengiame nemokamą kapo vizualizaciją Vaizdą galite rinktis iš mūsų galerijos, arba pateikti savo. Jums pageidaujant, sukursime vienetinį, individualų dizainą.
3.Išmatuojame ir apskaičiuojame tikslią kainą Važiuojame į darbų vietą ir tiksliai išsimatuojame. Taikomas transporto mokestis 0,2 € už 1 km. Antkapio kaina – nuo 280 € už 1 m2
Galutinė kaina priklauso nuo kapavietės reljefo, kapo formos, reikalingų išpjovimų aplink paminklą ir pan.
Kuo daugiau išpjaustymų, ovalių išpjovimų ar smailų kampų, tuo kaina didesnė.
4.Gaminame, montuojame Darbus pradedame, kai sumokamas 30% avansas nuo patvirtintos kainos.
Įprastai antkapio gamyba užtrunka iki 2 mėnesių. Esant skubiam reikalui, galime tartis dėl kitokių terminų.

 

Savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją.

Horizontalieji stikliniai antkapiai bei jų gamybos būdas yra intelektinės nuosavybės teisėmis saugomas objektas. Tik šiame internetiniame puslapyje reklamuojami ir gaminami antkapiai yra teikiami teisėto patento teisių savininko. Informuojame, kad kituose reklaminiuose skelbimuose, interneto portaluose, „Facebook“ paskyrose ar kitose viešosiose erdvėse reklamuojami antkapiai yra gaminami ir teikiami į rinką be išradimo autoriaus ir savininko sutikimo, tokiu būdu pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.