Kokybės garantija – vieninteliai originalūs

Stiklinių 3D antkapių SENTENTA gamybos technologija yra unikali ir patentuota, ją tobulinome kelerius metus. Testuodami savo gaminius pasiekėme, kad mūsų gaminami antkapiai būtų kokybiški, tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui. Todėl savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją ir išduodame kokybę patvirtinantį antkapio originalumo sertifikatą.

Kas gali nutikti nekokybiškam antkapiui?

Kitų gamintojų siūlomi stikliniai antkapiai savo išvaizda yra panašūs į stiklinius 3D antkapius SENTENTA, bet gaminami pagal kitokią technologiją, todėl ne visada pavyksta klientams užtikrinti kokybę. Esame pastebėję nemažai defektų, kuriuos įgyja kitų gamintojų antkapiai.

Nekokybiški antkapiai gali skilti, dėl to pažeidžiamas vidinis sluoksnis ir sugadinamas antkapio dekoravimas. Kartais atsilupinėja plokštės kraštai, ir kapavietė tikrai neatrodo tvarkinga. Kai kurių kitų gamintojų antkapiai gaminami iš plonesnio stiklo ar naudojama mažiau sluoksnių, dėl to antkapis persišviečia, ar į vidų patenka drėgmė ir vaizdas po stiklu sutrūkinėja, atsilupa dažai. Netgi pasitaiko atvejų, kai dėl netikslaus matavimo klientams sumontuojamas netinkamo dydžio antkapis.

Pateikiame pavyzdžių, kas gali nutikti netinkamai pagamintiems antkapiams:

Siekiame, kad mūsų klientai gautų ne tik kokybiškus produktus, bet ir aukščiausios klasės aptarnavimą. Reikalaukite kokybės – mes pasirengę ją duoti!

Ką apie originalius SENTENTA antkapius sako klientai: